OPINIE SŁUCHACZY

Wojciech Wyszyński, motoryzacja

Wojciech Wyszyński, motoryzacja

Godne polecenia miejsce do zgłębiania języka angielskiego. Mała grupa (w moim przypadku 4 osoby) z indywidualnym podejściem. Bardzo przyjazna atmosfera i ujmujące podejście do uczniów.

Wieloletnia słuchaczka, Asia Polewska

Wieloletnia słuchaczka, Asia Polewska

Bardzo się cieszę, że trafiłam do szkoły języka angielskiego Global Lingua. Lektorki prowadzące zajęcia m.in. Pani Basia Niepytalska (jednocześnie właścicielka szkoły) i Panią Bożena Kupiszewska, są osobami niezwykle profesjonalnymi, zawsze fantastycznie przygotowanymi do zajęć, stwarzającymi wspaniałą i przyjazna atmosferę. Grupy są niewielkie i dzięki temu każdy słuchacz uczestniczy aktywnie w lekcjach. Zajęcia są bardzo urozmaicone. Języka uczymy się zarówno z podręczników, tekstów z internetu jak i z oglądanych w oryginale filmów. Przychodząc na zajęcia czuję się tak, jakbym przyszła z wizytą do przyjaciół a nie na naukę języka angielskiego.

Danuta Ulmer

Danuta Ulmer

Pani Bożena to super lektorka, na lekcjach zawsze dba o miłą atmosferę. Program nauczania realizowany jest zgodnie z poziomem kursu. Polecam.

Anna Pieńkowska

Anna Pieńkowska

Szkołę Global Lingua poleciła mi znajoma. Swoją naukę rozpoczęłam na zajęciach grupowych u Bożenki, a później kontynuowałam indywidualnie. Zarówno lekcje indywidualne jak i grupowe prowadzone były bardzo profesjonalnie i ciekawie. Dla urozmaicenia, oprócz pracy z podręcznikami, Bożenka przygotowywała lekcje z fragmentami różnych anglojęzycznych filmów, co pozwalało jeszcze bardziej osłuchiwać się z językiem. Bożena jest fantastycznym lektorem, który oprócz profesjonalizmu na najwyższym poziomie jest również przemiłą osobą, co także ma duże znaczenie, bo pracuje się chętniej i przyjemniej 🙂 Jest bardzo zaangażowana i zawsze doskonale przygotowana. Naukę w szkole wspominam z ogromną przyjemnością i polecam każdemu, kto chciałby w kameralnym wnętrzu rozwinąć skrzydła.

Norbert Pajer, bankowość

Norbert Pajer, bankowość

Bardzo fajna szkoła, super atmosfera, małe grupy, profesjonalny lektor. Polecam!!!

Liliana Nitka

Liliana Nitka

Zajęcia w Szkole Języka Angielskiego Global Lingua to czysta przyjemność! Grupa w nowym roku nauki może liczyć na dostosowanie dnia i godzin kursu do potrzeb uczestników. Małe liczebnie grupy i dobre warunki lokalowe są dodatkową zachętą. Ja miałam przyjemność pobierać naukę u Pani Bożenki Kupiszewskiej – nauczyciela nie tylko profesjonalnego i wymagającego, ale również ciepłej i życzliwej osoby. Gorąco polecam!